150.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Köpek Maması Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Tıpkı insanlarda olduğu gibi, köpeklerde de doğru beslenme çok önemlidir. Bu konu aslında bir çoğumuza göre basit bir seçim olarak görülse de mama seçimi için Veteriner Hekim'den bilgi almak en doğrusudur. Bazı köpek ırklarının bünyesi zayıf olabilir. O yüzden de gerekli vitamin ve besinleri içeren mama seçimi gerçekten önemlidir.
Veteriner Hekim Seçimi, Önemi
Yavru köpeğinizi eve getirdiğinizde yapmanız gereken ilk işlerden biri, veteriner hekimden randevu almaktır. Ama sizin için doğru olan bir veteriner hekimi nasıl bulacaksınız? Ailenizin ve arkadaşlarınızın önerileri yararlı olabilir; ancak bu öneriler olmadığında, içgüdülerinize güvenmeniz gerekecektir. Çalışanlar dostça davranıyor mu, bilgililer mi ve yardımcı oluyorlar mı?
Küçük Yavrumuzun Tüy Bakımı
Tüm yavru köpeklerin tüy bakımı her gün yapılmalıdır ve bunun amacı, yalnızca deri ve tüy durumunun düzelmesi değildir. Tüy bakımı, yavru köpeğinizin kucağa alınmayı kabul etmeyi öğrenmesine yardımcı olur; ayrıca ikiniz arasındaki bağı da güçlendirir. Ve düzenli olarak kucağa alınması, yavru köpeğinizin vücudunu tanımanıza olanak sağlayacaktır.
Kedinize Lütfen  Çok İyi Bakın
Arada bir biraz ev yemegi yemekten herkes hoşlanır. Ancak masadaki ev yemeklerinden kedinize vermek cazip gelse de, ona verebileceğiniz yemeklerin çoğu aslinda onun sagligi için tehlikeli olabilir. Yalnızca küçük bir parça peynir göze fazla görünmeyebilir; ancak aslında bir kedi için bu bir insanın üç buçuk hamburger yemesine eşdeğerdir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın